۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن | Tuesday 18 February 2020
:: شرکت پیشبران صنعت نمایشگاه ( رایمند )

رزومه شرکت

شرکت بین المللی پيشبران صنعت نمایشگاهی رایمند (IDEP GROUP ) عضو انجمن صنفی برگزار کنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران یکی از با سابقه ترین واحدهای برگزار کننده نمایشگاههای تخصصی و بین المللی در کشور ایران میباشد که در حرکتی گروهی منطبق بر ساختاری مشخص و ناشی از گردهمائی تيم های تخصصی و پرسنل مجرب و با بهره گيری از هوش و خلاقيت و پشتکار ايرانی با تجارب موفق در امر برگزاری نمايشگاه، جشنواره ها و سمينارها و همایش ها و ............................    فعاليت خود را از سال 1382 شروع نموده و موفق به برگزاری بیش از 50 نمایشگاه بین المللی تخصصی و همایش و جشنواره توسط این شرکت با موضوعات (تاسیسات و مصالح ساختمانی)، (ماشین آلات، ابزار ، براق آلات و تجهیزات مبلمان و دکوراسیون داخلی)، (تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی ، دندانپزشکی )، (لاستیک و پلاستیک ، رنگ و رزین ، مواد شیمیایی و کامپوزیت ها ، شوینده ،مواد پاک کننده و بهداشتی) (دوربین های دیجیتال هنر عکاسی و تصویر برداری و صوتی و تصویری )، ( خدمات توانبخشی معلولین ، جانبازان و صنایع وابسته) گردیده است .
آن چه در اين مجموعه آمده، خلاصه ای است از عملکرد، ساختار و فهرست کارهای اجرائی شرکت بين المللی پيشبران صنعت رایمند می باشد.
 
عملکرد

شرکت پيشبران در طی نزدیک به چهارده سال فعالیت با توجه به تخصص های موجود در دپارتمان های خود، تلاش ميکند تا با ارائـة خدمات فراگير به تدوين يک استراتژی کامل و کارگشا برای حضور مشتری در بازار و نظارت دقيق و کارآمد بر اجرای استراتژی به دست آمده، مشتری خود را برای رسيدن به اهدافش همراهی نمايد.

وجــود گروههای تخصصی مختلف در سـاختار پيشبران صنعت رایمند، اين امکـان را فراهم می کند که کليه گروههای در يک هماهنگی ارگانيک، هدف، استراتژی و ابزارها، همگون و متوازن بصورت يک مجموعه عمل نمايد و يا آنکه هر تيم بصورت جداگانه و بنا به ضرورت نياز مشتری دستور کاری مشخصی را دنبال نمايد.


سـاختــــار

پيشبران صنعت رایمند با تعريف ساختار مبتنی بر 5 بخش تخصصی اهداف زير را دنبال می نمايد
تيم برگزاری و برپایی نمايشگاه ها، همایش ها، جشنواره ها: با توجه به تخصص ها و تجربه های موجود تلاش می کند تا با ارائه خدمات فراگير در امر برگزاری نمايشگاهها و جشنواره ها و همايش ها و نظارت دقيق و کار آمد در جهت هر چه باشکوه برگزار نمودن نمايشگاههای داخلی و خارجی و در جهت توسعه صادرات ايران فعاليت نمايند.
تيم طراحی ، مشاوره و اجرای غرفه های نمایشگاهی: اين بخش با استفاده از نيروی مجرب و کارآمد توانسته است جايگاه شايسته ای را در امر غرفه سازی در نمايشگاههای مختلف داخلی و خارجی کسب نمايد.
تيم غرفه سازی ويژه: با بهره گيری از روش های خود با وقوف بر موقعيت دقيق هر مشتری و با بهره گيری از هنر طراحی و گرافيک به خلق يک هويت واحد از غرفه با جلوه های ويژه در جهت نمايش کالاها و توانمنديهای مشارکت کنندگان گام برداشته و به تامين نفوذ و اعتبار لازم برای حضور مشارکت کنندگان در هر نمايشگاه همکاری نموده و تلاش می کند فضای غرفه شرکت را بنا به نياز مشتری ، طراحی و اجرا نمايد تا بهترين امکان بهره گيری فيزيکی و تبليغی از فضای مورد نظر مشتری را تامين نمايد.
تيم بازاريابی: با بهره گيری از روشهای خود با وقوف بر موقعيت دقيق هر مشتری و رقبای آن در بازار نقشه ی صحيحی از قلمرو رقابت برداشته و مطمئن ترين مسير موفقيت هر شرکت را شناسايی نموده و برنامه ريزی می نمايد.
تبليغات: با تجزيه و تحليل تحقيقات انجام شده به تدوين يک استراتژی تبليغاتی نيرومند و گيرا جهت انتقال پيام دقيق به مخاطبين برای پشتيبانی از موقعيت موجود در بازار ، تشديد استحکام آن و بسط و توسعه ی سهم بازار می کوشد.
:: کاربران

نام کاربری :
کلمه عبور :

:: عضویت       :: فراموشی رمز عبور
:: گالری تصاویر

:: صفحه اصلی   :: درباره ما    :: ورود به سایت :: اخبار نمایشگاهی    :: تقویم نمایشگاهی    :: ثبت نام آنلاین نمایشگاه    :: گالری تصاویر     :: تماس با ماطراحی و گسترش توسط پارس فناوران