۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي | Sunday 20 January 2019
:: شرکت پیشبران صنعت نمایشگاه ( رایمند )

  برگزاری جشنواره D.I.F-IRAN تهران - 2012

بدينوسيله خبر برپايی يکی ديگر از سری جشنواره ها  ( Digital Imaging Festival Iran ) را به آگاهی ميرساند . مهمترين و تخصصی ترين نمايشگاه تجهيزات و لوازم عکاسی و تصويربرداری که نخستين بار در سال 1383 در کشور ايران شکل گرفت . به زودی پس از گذشت 8 سال از تولدش جديدترين نوآوری های اين  صنعت را برای چهاردهمين دوره همزمان با نمايشگاه عکس در معرض ديد و قضاوت عموم قرار خواهد داد .
نهمين همايش و جشنواره بين المللي تخصصي  هنر عکاسي و تصويربرداري و  دوربينهاي ديجيتال و تجهيزات و صنايع وابسته D.I.F IRAN که در بين ساير نمايشگاهها تخصصی در ايران مقامی را به خود اختصاص داده است، امسال در2 الی 5 خرداد ماه سال 1391  مصادف با ( 22-25 May 2012 ) برای نهمين بار در تهران با حضور 70 نمايندگی داخلی و خارجی از 20 کشور در بزرگترين سالن نمايشگاهی ايران در  سايت مصلای بزرگ  امام خمينی (ره)برگزار خواهد شد.
اين جشنواره، محل نمايش آخرين نوآوريها و دستاوردها در زمينه های دوربين های عکاسی و  تصويربرداری آماتور و حرفه ای ، قطعات و لوازم انواع دوربين ، آخرين تکنولوژی لوازم فيلم سازی ، تصويربرداری و نورپردازی و نرم افزارهای مربوطه ، انتقال اطلاعات ، تکنولوژی سمعی بصری ، خدمات و تجهيزات لابراتوار ، سيستم های کنترل ، تجهيزات عکسبرداری و تصويربرداری متحرک ،  تجهيزات  استوديو های عکاسی ، چاپ عکس در قطعات بزرگ و ماشين آلات چاپ عکس و .... می باشد .
هدف از برگزاری اين جشنواره تبادل اطلاعات و آشنايی هرچه بيشتر صاحبان صنايع ، تجار و متخصصين و علاقمندان با آخرين دستاوردهای صنعت تصويربرداری می باشد که با حمايت اتحاديه عکاسان و فيلمبرداران تهران و اتاق بازرگاني و صنايع ايران و بلژيک برگزار مي گردد.
بازديدکنندگان از اين جشنواره می توانند با دريافت آموزش های علمی و عملی رايگان در کلاسهای آموزش تخصصی عکاسی ، سمينارهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی جهت آماتورها مشارکت نموده و از  برنامه های جنبی اين جشنواره شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمير و سرويس رايگان انواع دوربين عکاسی و تصويربرداری بهره مند گردند .
ضمنا ً در اين جشنواره گالری عکس هنرمندان عکاس کشورمان نيز برپا مي باشد.
بازديد ويژه متخصصين از ساعت 12 الی 14 و بازديد ويژه عموم از ساعت 14 الی 20 می باشد .
با تشکر
ستاد برگزاری جشنواره

نظرات :

از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 05:24- 1397/10/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :

:: کاربران

نام کاربری :
کلمه عبور :

:: عضویت       :: فراموشی رمز عبور
:: گالری تصاویر

:: صفحه اصلی   :: درباره ما    :: ورود به سایت :: اخبار نمایشگاهی    :: تقویم نمایشگاهی    :: ثبت نام آنلاین نمایشگاه    :: گالری تصاویر     :: تماس با ماطراحی و گسترش توسط پارس فناوران